Chlorella a arganový olej: Nepremožiteľná dvojica

Kto chce byť zdravý, vitálny a pôsobiť krásne nielen navonok, ale rovnako i zvnútra, mal by objaviť silu a účinnosť prírody. Niekedy sa zdá, že sme sa od nej vzdialili až príliš, a to tak, že keď nám zrazu niekto predstaví osvedčené prírodné produkty, len udivene pozeráme a nerozumieme, prečo sme sa doposiaľ týmto naturálnym medikamentom vyhýbali! Nech je to tak alebo onak, žiť zdravšie, a teda rozumnejšie, zodpovednejšie k sebe samému i prostrediu, v ktorom existujeme, na to nie je nikdy neskoro. Možno práve dnešok je tým správnym okamihom.

arganovy-olej

Krása vychádza zvnútra

To dobre vieme, a predsa na to tak často zabúdame. Svoje telo zaplavujeme nezdravými škodlivinami, toxínmi, kyselinami a ešte sa čudujeme, že sme chorí a vyzeráme starší, unavenejší, jednoducho sami seba nespoznávame. Súčasná doba priniesla mnoho výdobytkov a ešte viac nebezpečenstiev, ktorými nám škodí. Ale najviac si ubližujeme my sami, nečinnosťou, nevšímavosťou voči vlastnému telu, zdraviu. Všetkým tým, čím ho trápime. Ako spoľahlivá zbraň i prevencia, a to nielen proti civilizačným chorobám, slúži aj drobná zelená riasa chlorella. Jej schopnosti sú nevyčísliteľné, no stále akosi nedocenené. Chlorella dokáže to, čo väčšina z nás potrebuje, a teda ozdraviť organizmus zvnútra, čím pripraví cestu aj vonkajšiemu zdraviu a kráse. Viac info o Chlorelle nájdete tu.

Čo všetko je v jej silách?

  • čistí naše telo od škodlivín
  • podporuje imunitu
  • zlepšuje sexuálnu výkonnosť
  • zmierňuje zápaly, alergie i vredy
  • odbúrava kyseliny z nášho organizmu
  • znižuje cholesterol
  • vitalizuje bunky a omladzuje naše telo

Zdá sa Vám to málo? Je toho ešte oveľa viac, čo táto nenápadná rastlinka dokáže. A každý, kto chce byť zdravší a prestať si konečne škodiť, by ju mal zaradiť do svojho pravidelného jedálnička. (Zdroj:zelenyzivot.sk)

Krása a mladosť vďaka účinkom arganovníka

Po dokonalej očiste zvnútra je fajn ozdraviť aj svoju unavenú pokožku, nechty, vlasy… Tu je dokonalým spojencom arganový olej, zázrak náročný na pestovanie, no jednoduchý na užívanie. Vďaka jeho liečivej sile môžete byť zasa o niečo krajší a na pohľad mladší. Arganový olej je najbohatším prírodným zdrojom vitamínu E, čo je hlavná zbraň proti vráskam a starnutiu pleti. Spolu s vitamínmi A a F, ktoré taktiež obsahuje, je doslova neprekonateľným bojovníkom proti neduhom, ktoré trápia väčšinu z nás.

Ak ho zaradíte do svojej kozmetickej výbavy, nebudete mať len vypnutejšiu a hladšiu pleť, ale aj lesklejšie, pevnejšie vlasy bez lupín a nechty sa Vám prestanú štiepiť a lámať.
Celkom slušné, čo poviete? A všetko v stopercentne prírodnej kvalite. V prírode je totiž sila, ktorú by sme už viac nemali ignorovať. Pre vlastné dobro, zdravie i krásu.